Voor gelegenheden waar de kwaliteitseisen een tikkeltje hoger liggen (winkelverkoop, golfvereniging, of studentenclub bijvoorbeeld) bieden we het assortiment van de topmerken in promotionele kleding.
Zo kunt u bij ons onder andere kleding van Slazenger, Continental Clothing, Hanes, Kustom Kit, SG Clothing en Jerzees bestellen, bedrukt of geborduurd.
Let op; wij hanteren groothandelsprijzen voor onze kleding, en daarom is onze minimumoplage 10 stuks per artikel en kleur. U mag natuurlijk wel verschillende maten per artikel bestellen binnen deze minimumoplage.
Bekijk direct de kleding die wij voor u bedrukken en/of borduren
- Werkkleding
- Tassen
- T-shirts
- Sweaters en Pullovers
- Sport en Prestatie
- Blouses en overhemden
- Poloshirts
- Petten en accessoires
- paraplus
- Organische Kleding
- Ondergoed
- Jassen
- Horecakleding
- Fleece
- Badtextiel
- babykleding
Om direct een vrijblijvende offerte te ontvangen vernemen wij graag van u in welk(e) type(s) shirts u interesse heeft, om welke oplage het zou gaan, en wat voor bedrukking u op de shirts zou willen.
Na goedkeuring van offerte en ontvangst van uw ontwerp(en) sturen wij u voorgaand aan productie altijd nog een complete drukproef toe, waarop u het formaat van de bedrukking(en) en de positionering nog kunt beoordelen.
Onze levertermijn is gemiddeld 2-3 weken na akkoord offerte en ontvangst ontwerp(en), afhankelijk van beschikbaarheid textiel.
Eventueel kan ons grafische team uw ontwerp ook voor u verzorgen, neem contact met ons op voor meer informatie.

